Wymiana kół i opon bez wychodzenia z auta

Poczuj się jak kierowca formuły 1 podczas pit stopu

W trosce o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa Tobie oraz naszym pracownikom, wdrażamy* nową usługę: wymianę kół i opon bez konieczności wychodzenia z auta!

W trosce o maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników w wybranych Stacjach Dilerskich* wprowadzamy nową usługę: wymianę kół i opon bez konieczności wychodzenia z auta!

* Sprawdź dostępność tej usługi w swoim serwisie Toyoty.

Jak to działa?

1UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

Wypełnij formularz, zostaw swoje dane kontaktowe i zaczekaj na telefon z serwisu z propozycją terminu wykonania usługi.

2PRZYJEDŹ DO SERWISU

Przyjedź swoją Toyotą o umówionej porze do stacji serwisowej.

3POZOSTAŃ W AUCIE

Włącz swoją ulubioną muzykę, zrelaksuje się. Nie musisz opuszczać samochodu w czasie trwania usługi.

4WYMIANA KÓŁ / OPON JAK PODCZAS PIT STOPU

Zostań w swoim aucie, a my wymienimy Twoje opony niczym podczas pit stopu w Formule 1.

5ZAPŁAĆ BEZGOTÓWKOWO KARTĄ LUB ZBLIŻENIOWO TELEFONEM

Nie musisz mieć przy sobie gotówki. Za usługę zapłacisz wygodnie kartą lub zbliżeniowo telefonem. Jeśli sobie tego zażyczysz, fakturę otrzymasz na adres e-mail.

Dowiedz się więcej

Opony wielosezonowe Opony wielosezonowe Czy warto je kupić? Bądź widoczny na drodze Bądź widoczny na drodze Wybierz oryginalne żarówki Toyota Toyota z kolejnym wyróżnieniem Toyota z kolejnym wyróżnieniem Najlepszy Autoryzowany Serwis 2020 Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Aplikacja mobilna Toyota MyT Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Spersonalizuj ustawienia w Twojej Toyocie Skontaktuj się z Dilerem Oleje silnikowe Toyota Oleje silnikowe Toyota Sprawdź oryginalne oleje samochodowe Toyota Serwis Hybrydowy Toyoty Serwis Hybrydowy Toyoty Zobacz, jak Toyota dba o samochody z napędem hybrydowym Rodzaje i typy żarówek w samochodzie Rodzaje i typy żarówek w samochodzie Dowiedz się więcej Przyczyny i objawy rozładowanego akumulatora Przyczyny i objawy rozładowanego akumulatora Dowiedz się więcej Wymiana oleju Wymiana oleju Jak wymienić olej silnikowy? Serwis Dobrych Cen Serwis Dobrych Cen Promocje na części i serwis