NOWA TOYOTA
C-HR GR SPORT
ZOSTAW ZA SOBĄ TO, CO ZWYCZAJNE

Otrzymuj najnowsze wiadomości o Toyocie C-HR

Zarejestruj się teraz
WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU W NOWEJ TOYOCIE C-HR GR SPORT.
Zostaw za sobą to, co zwyczajne z nową Toyotą C-HR GR SPORT. Łącząc dynamikę hybrydowego napędu i znakomite właściwości jezdne z fascynującym wyglądem, model ten pozwala zaznaczyć swoją obecność na ulicy i wśród innych kierowców.

Wyróżniający się styl

Finezyjna, sportowa i elegancka Toyota C-HR GR SPORT sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. Sylwetkę nadwozia w dwóch odcieniach szarości Dynamic Grey podkreślają detale wykończenia w kolorze fortepianowej czerni, nowy przedni spojler oraz imponujące, 19'' felgi aluminiowe polerowane maszynowo. Wnętrze z fotelami GR i opcjonalną tapicerką ze skóry i alcantary, systemem nagłośnienia JBL, funkcjami wykorzystującymi połączenie z internetem oraz wykończeniem GR SPORT zapewnia wyjątkowy komfort i poczucie kontroli.

Dynamiczny napęd hybrydowy

Mocna i elegancka Toyota C-HR GR SPORT przysporzy Ci wiele radości. Dzięki układowi hybrydowemu czwartej generacji z 2‑litrowym silnikiem Dynamic Force samochód przyspiesza bez wysiłku przy imponującej wydajności. Toyota C-HR GR SPORT dopasowuje się do nastroju kierowcy, który przez ponad 50% czasu jazdy w mieście może korzystać wyłącznie z napędu elektrycznego.

Przyjemność z jazdy

Elastyczny napęd Toyoty C-HR GR SPORT opracowano z myślą o dostarczeniu większej przyjemności z jazdy. Wyczynowe opony zapewniają doskonałą przyczepność i komfort. Sportowe zawieszenie i układ kierowniczy pomagają opanować pojazd w czasie dynamicznych manewrów zarówno w intensywnym ruchu miejskim, jak i na spokojnych drogach poza miastem.

W NOWEJ TOYOCIE C-HR GR SPORT NIE MA NIC ZWYCZAJNEGO.

Zarejestruj się, aby jako jeden z pierwszych otrzymywać najnowsze wiadomości

Informuj mnie na bieżąco

Dowiedz się więcej

Toyota ponownie liderem rynku Toyota ponownie liderem rynku Rośnie sprzedaż hybryd i aut użytkowych Nowy ranking firmy INFO-EKSPERT Nowy ranking firmy INFO-EKSPERT Toyota C-HR liderem względem wartości rezydualnej Toyota liderem rynku Toyota liderem rynku 5857 rejestracji modeli marki w styczniu Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Toyota C-HR Black Edition Toyota C-HR Black Edition Poznaj wersję specjalną hybrydowego crossovera Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Dostępna już od stycznia 2021 roku Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Poznaj dokonania Toyoty Toyota ponownie liderem na polskim rynku Toyota ponownie liderem na polskim rynku Sprawdź dane z lutego 2020 roku Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Samochód rodzinny Samochód rodzinny Jaki kupić? Najlepszy SUV Najlepszy SUV Jaki wybrać?