1. Nowe samochody
 2. Zalety

Highlander Prestige (Premium color)

5-drzwiowy SUV

Dynamika i napęd AWD-i w standardzie.
Highlander - Prestige (Premium color) - 5-drzwiowy SUV
Cena
292 400 zł
 • 20" felgi aluminiowe z oponami 235/55 R20
 • System bezkluczykowego dostępu do samochodu (Inteligentny kluczyk)
 • Światła główne w technologii LED (Bi-LED)
4X4
2,5 Hybrid Dynamic Force 248 KM
2 327 zł
248 KM
8.3 sek
1909 litrów

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Highlander. 
Zobacz widok 360°.

 • Stylistyka nadwozia

  To, co najlepsze z obu światów

  Platforma TNGA pozwoliła projektantom Toyoty Highlander stworzyć niepowtarzalny, stylowy wygląd, podkreślając przy tym muskularność tego SUV’a. Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskano duży rozstaw osi oraz nisko osadzoną sylwetkę, które dodają nadwoziu jeszcze bardziej dynamicznego charakteru. Stylistyka zewnętrzna została dodatkowo podkreślona przez 20’’ felgi aluminiowe oraz liczne przetłoczenia, co sprawia, że Toyota Highlander zachwyca eleganckim i wyrafinowanym wyglądem.

 • Wydajny napęd

  Toyota Highlander z napędem hybrydowym o łącznej mocy 248 KM oferuje to, co najlepsze dla obu rodzajów silników, doskonale się spisując zarówno na autostradzie, jak i w ruchu miejskim. Wybierz sposób jazdy w trybie NORMAL, ECO, SPORT lub TRAIL, dostosowując Toyotę Highlander do swoich potrzeb, i ciesz się każdą chwilą spędzoną za kierownicą tego auta.

 • Przestrzeń dla siedmiu osób

  Wnętrze Toyoty Highlander z łatwością można dostosować do własnych potrzeb. Jeżeli w samochodzie znajduje się siedem osób, bagażnik o pojemności 332 litrów (pojemność maksymalna - do linii dachu) nadal zapewnia wystarczającą przestrzeń na wszystkie rzeczy. Po złożeniu tylnego rzędu siedzeń można go powiększyć do 865 litrów. Po złożeniu również drugiego rzędu siedzeń otrzymamy nadzwyczajną przestrzeń ładunkową o pojemności 1909 litrów.

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model Highlander został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym Highlanderze dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Highlander poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Highlander w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij