1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Sabaj Łódź


O firmieFirma Toyota Sabaj Łódź Sp. j. - Autoryzowany Dealer Toyoty, powstała jako jedna z pierwszych stacji dealerskich w Polsce. Już w roku 1989 warsztat samochodowy Piotra Kaczorowskiego - właściciela firmy, uzyskał autoryzację Toyoty. W 1991 roku powstała firma Toyota Sabaj Łódź Sp. j. - Autoryzowana Stacja Dealerska Toyoty Motor Poland jako czwarta kolejna stacja Toyoty w Polsce. W 1994 roku firma Toyota Sabaj Łódź Sp. j. otworzyła dodatkowy punkt Toyoty w Łodzi - Salon Sprzedaży Samochodów przy ulicy Piotrkowskiej 228.

Od 1 grudnia 1998 roku siedziba firmy została przeniesiona z ulicy Przybyszewskiego do nowego kompleksu w Rzgowie, wybudowanego przy jednej z głównych tras wylotowych z Łodzi .

Z roku na rok przestrzeń jaką dysponowaliśmy przestała spełniać oczekiwania i tak postanowilismy zbudować znacznie większy, całkowicie nowy salon. Od 31 marca 2008 roku otworzyliśmy Nowy kompleks w Rzgowie nie zmieniając jednak adresu. Zapraszamy do zapoznania się z jedną z najwiekszych ekspozycji samochodów, gdzie na przestrzeni niemal 1000 m2 proponujemy nową jakość i nowe standardy. W związku z rozbudową stacji, punkt obsługi przy ulicy Piotrkowskiej 228, mając na uwadze dobro klienta, przenieśliśmy do Nowego Salonu w Rzgowie.

Firma Toyota Sabaj Łódź Sp. j. zapewnia kompleksową obsługę samochodów Toyota w zakresie:


- sprzedaży nowych i używanych samochodów
- sprzedaży części i akcesoriów
- serwisu mechanicznego
- serwisu blacharsko-lakierniczego
- wynajmu długoterminowego dla firm Program Toyoty Motor Poland CorpoCars
- sprzedaż samochodów z dostosowaniem -dla osób niepełnosprawnych - Program Toyoty Motor Poland MOBILITY.


Klientom oferujemy obsługę kredytową, rejestrację i ubezpieczenie samochodu na miejscu w naszym salonie. Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. Naprawy blacharsko-lakiernicze wykonywane są według najnowszych technologii na specjalistycznych urządzeniach rekomendowanych przez Toyotę na całym świecie

Firma nasza cały czas rozwija się, staramy poszerzać zakres oferowanych usług, znajdując nowe rozwiązania dotarcia do Klienta, oferować usługi nie świadczone przez innych dealerów. I tak na przykład usługą, która zyskuje coraz większe uznanie wśród Klientów jest odbiór i przywóz auta po przeglądzie. Istnieje możliwość przewozu samochodu przez naszego kierowcę, lub na życzenie Klienta auto może być transportowane na lawecie. Klienci w ten sposób nie muszą tracić czasu podczas przeglądu.