1. Świat Toyoty
  2. O ToyocieFinansowanie

Nowe auta na raty 

Kupno i użytkowanie pojazdu wiążą się z relatywnie dużymi wydatkami, dlatego wiele osób i przedsiębiorstw zainteresowanych nabyciem samochodu decyduje się na kuono w ramach kredytu lub leasingu. Obie formy finansowania dostępne są w naszym salonie Toyoty, dzięki czemu dobiorą Państwo jedną z nich zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, wymaganiami i możliwościami. Różnorodność dostępnych narzędzi pozwalających na zakup pojazdu sprawia, że z naszej oferty z powodzeniem korzystają klienci zarówno indywidualni, jak i firmy oraz instytucje.

  

Toyota finansowanie

Leasing dla osób prywatnych

  

Decydując się na kredyt lub leasing, można kupić pojazd (lub mieć do niego dostęp w przypadku leasingu) bez konieczności wydawania dużej sumy za jednym razem, z czym wiąże się transakcja za gotówkę. Ma to wiele zalet, w tym przede wszystkim umożliwia zachowanie płynności finansowej i rozłożenie kosztów zakupu na długi czas, w związku z czym nie są one aż tak odczuwalne dla portfela. Dostępne poprzez Toyota Bank finansowanie samochodu jest ponadto wyjątkowo elastyczne, ponieważ pozwala na dopasowanie parametrów ściśle pod kątem indywidualnych kryteriów dla danego klienta.

  

Formy finansowania nowych samochodów

  

Jednym z najpopularniejszych sposobów nabycia auta jest kredyt, z którego z powodzeniem korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Polega on na rozłożeniu płatności na raty, jednak ich forma można być różna. W Toyota Bank oferujemy finansowanie nowych samochodów w ramach trzech rodzajów kredytu:

   • standardowego,
  • 50/50,
  • niższych rat. 

Najpopularniejszy jest kredyt klasyczny, który polega na spłacaniu równych rat przez cały okres trwania umowy, po czym pojazd przechodzi na własność klienta. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to przede wszystkim przewidywalność i prostota. Nie bez znaczenia pozostaje także elastyczność tej formy finansowania dostępnej w Toyota Banku, ponieważ wysokość raty i długość okresu kredytowania da się dopasować do swoich potrzeb i możliwości.

 


Toyota bank leasing

 

Wśród bardziej niestandardowych produktów oferowanych w naszym salonie znajduje się tzw. kredyt niższych rat, w ramach którego wysokość raty zależy od spadku wartości pojazdu, a po zakończeniu spłacania można go wykupić lub pozostawić w rozliczeniu. To elastyczne rozwiązanie dające klientowi szerokie pole manewru. Kredytowe formy finansowania nowych samochodów obejmują również produkt zwany 50/50, jednoratowy, który polega na wpłacie połowy wartości pojazdu po podpisaniu umowy i pozostałej transzy po roku lub dwóch latach. Możliwe jest też pozostawienie auta w rozliczeniu bez wykupowania go. Najważniejszą zaletą tego kredytu jest bardzo atrakcyjna rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

 Ostatnią z dostępnych w Toyota Banku form finansowania nowych samochodów jest leasing. W odróżnieniu od kredytów polega on nie na nabyciu na własność, lecz użyczeniu pojazdu, którego właścicielem można stać się dopiero po spłaceniu ostatniej raty i ewentualnie wpłaceniu określonej kwoty wykupu. Zapraszamy do współpracy i omówienia warunków interesującego Państwa sposobu zakupu nowych aut znanej japońskiej marki!Finansowanie ToyotyFinansowanie samochodów nowychFormy finansowania samochodów bank, kredyt, raty, leasing

Finansowanie samochodów używanychtoyota finansowanie nowych samochodów