1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
26 kwietnia 2024

Spotkanie Widzewskiego Klubu Biznesu na Torze Łódź

Szkolenie z Bezpiecznej Jazdy z Toyotą Sabaj

W ostatnim tygodniu Tor Łódź stał się miejscem nie tylko ekscytujących wyścigów, ale i ważnego wydarzenia dla lokalnych przedsiębiorców. Członkowie Widzewskiego Klubu Biznesu mieli okazję wziąć udział w specjalnie zorganizowanym szkoleniu z bezpiecznej jazdy orgaznizowanym przez naszą Stację.

Spotkanie miało na celu nie tylko integrację i wymianę doświadczeń między przedstawicielami różnych branż, ale także podniesienie ich umiejętności prowadzenia pojazdów w ekstremalnych warunkach. Uczestnicy szkolenia mieli okazję poznać techniki kontrolowanej jazdy, co jest niezwykle wartościową umiejętnością, przyczyniającą się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

Podczas eventu przedstawiono również szeroką gamę nowoczesnych pojazdów. Uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się i przetestować aż siedem modeli dwóch renomowanych marek: Toyoty i Lexusa. Wśród dostępnych samochodów znalazły się modele Toyota CHR, Corolla TS Kombi, Yaris oraz BZ4X, a także Lexusy ES, RX i tegoroczna premiera Lexus LBX. Każdy z modeli został przygotowany z myślą o różnych potrzebach i preferencjach kierowców, co pozwoliło uczestnikom na praktyczne doświadczenie ich wyjątkowych cech.

Wydarzenie to doskonała okazja do nauki i testowania samochodów, ale również ważny element budowania silnej społeczności biznesowej w Łodzi. Organizatorzy zapowiadają, że to tylko jedno z wielu planowanych spotkań, które będą wspierać rozwój lokalnych przedsiębiorców oraz promować bezpieczne zachowania na drogach.

Fot. Marcin Bryja, widzew.com