1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota Hilux i PROACE CITY nagrodzone przez ekspertów z branży flotowej
18 kwietnia 2024

Toyota PROACE CITY i Hilux z nagrodą Fleet News Awards

Eksperci docenili innowacyjność tych aut

W konkursie Fleet News Awards w Wielkiej Brytanii zostały wyróżnione dwa modele z gamy Toyota Professional. Toyota PROACE CITY już po raz drugi z rzędu zdobyła nagrodę jako „Najlepszy mały van”, a Toyota Hilux została uznana za „Najlepsze użytkowe auto terenowe”.

W plebiscycie Fleet News Awards 2024 statuetki zdobyły aż dwa modele z gamy Toyota Professional – Hilux i PROACE CITY. Doceniono innowacyjność i zaangażowanie marki Toyota w udoskonalanie swoich aut, najwyższy poziom obsługi klienta, a także rozbudowaną ochronę gwarancyjną.

Neil Broad, dyrektor Toyota Fleet Services w Wielkiej Brytanii, podsumowując tegoroczną edycję, podkreślił:

„Nagrody dla modeli Hilux i PROACE CITY to dla nas cenne wyróżnienie. Werdykt jury traktujemy jako wyraz uznania dla naszej floty aut użytkowych oraz strategii biznesowej Toyota Professional. Włożyliśmy wiele wysiłku, aby móc zaoferować klientom flotowym nie tylko szeroki wybór wysokiej jakości produktów, ale także najwyższy poziom wsparcia, dostosowanego do ich potrzeb i zapewniającego spokój ducha. Dodatkową korzyścią jest nasza unikalna gwarancja producenta”.

Hilux najlepszym użytkowym autem terenowym

Pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszych użytkowych aut terenowych” (Best All-terrain Workhorse) zdobyła Toyota Hilux. Model został wybrany spośród kilku finalistów, wśród których znalazł się także Land Cruiser Commercial.

Uzasadniając wybór Hiluxa, jury konkursu podkreślało:

„Toyota Hilux zyskała na atrakcyjności, zaś producent i sieć dealerska zapewniają świetne wsparcie i doskonałą ofertę gwarancyjną. Hilux to symbol niezawodności – sprawdza się zarówno w trudnym terenie, jak i na drogach, a jego jakość, trwałość i bardzo dobre napędy sprawiają, że cieszy się popularnością wśród kierowców”.

Hilux, legenda off-roadu i symbol niezniszczalności, to idealny samochód do ciężkiej pracy w najtrudniejszych warunkach. Najpopularniejszy pick-up w Polsce jest chętnie wybierany zarówno przez przedsiębiorców i służby państwowe, jak i pasjonatów jazdy terenowej.

Korzystając z okazji, warto tu wspomnieć, że w gamie z rocznika 2024 zadebiutuje nowy napęd Mild Hybrid 48V oraz nowa najwyższa wersja GR SPORT II o jeszcze lepszych właściwościach terenowych i bogatszym wyposażeniu.

PROACE CITY najlepszym kompaktowym vanem

Nagrodę dla „Najlepszego małego vana” (Best Small Van) – już po raz drugi z rzędu – zdobyła Toyota PROACE CITY. Jury Fleet News Awards doceniło model po faceliftingu, podkreślając jego atuty:

„PROACE CITY jest zawsze o krok do przodu w porównaniu ze spokrewnionymi z nim modelami innych marek. Oferuje dłuższą gwarancję, lepsze wsparcie producenta i wyższy standard obsługi posprzedażnej. Samochód jest dobrze odbierany przez kierowców i managerów flot. Toyota nieustannie udoskonala swojego vana, szczególnie pod względem niezawodności, a także systematycznie aktualizuje jego wyposażenie. PROACE CITY to sprawdzony pojazd, a najnowsze zmiany dla rocznika 2024 umocniły go na pozycji lidera w swojej klasie”.

Użytkowy model Toyoty – PROACE CITY – cieszy się ogromną popularnością dzięki najlepszym w klasie parametrom i ogromnej praktyczności. Auto po faceliftingu zyskało nową stylistykę przodu, przeprojektowane wnętrze i wyższy poziom wyposażenia. Dodać do tego należy odświeżone wnętrze i zaawansowane technologie. Wyższe wersje wyposażenia są wyposażone m.in. w nowe cyfrowe zegary, 10" ekrany dotykowe oraz system multimedialny ze stałym połączeniem z internetem i rozbudowanymi funkcjami łączności, w tym nawigacją online.